Która wypożyczalnia samochodów jest najtańsza? Wrz06

Tagi

Podobne posty

Podziel się:

Która wypożyczalnia samochodów jest najtańsza?

O ile na terenie większych miast wypożyczalni samochodów jest całkiem sporo, o tyle w mniejszych miejscowościach z usługami tego rodzaju może być problem. Szeroki wybór tego rodzaju miejsc w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu daje dużo możliwości. Wybierając konkretna firmę trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii. Po pierwsze liczy się szeroka oferta proponowanych aut. Wiadomym jest przecież, że każdy klient szuka czegoś innego. Jedni zainteresowani są luksusowymi modelami, bo potrzebują ich, by wyjechać w służbową podróż, a inni chcą wypożyczyć auto dostawcze. Jeszcze inni planują wakacje w dużym gronie i po prostu zależy im na busie.

Prócz konkretnych marek samochodów liczy się też cena. Nie warto przecież przepłacać! Szukając wypożyczalni samochodów dla siebie, warto zwrócić zatem uwagę na proponowane warianty wynajmu i cennik. Bywa bowiem, że takowa usługa może okazać się kompletnie nieopłacalna.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów – Warszawa

Konkurencyjne ceny, które spadają wraz z ilością dni korzystania z auta proponuje wypożyczalnia samochodów Carent24. Działająca na terenie Warszawy, Krakowa i Rzeszowa przez lata funkcjonowania na rynku zdążyła zdobyć już renomę i poważanie wśród klientów.

Podając przykład: gdy zdecydujemy się na samochód marki Opel Mokka za jeden dzień jazdy nim zapłacimy 199 złotych. Z kolei za wypożyczenie samochodu od 2 do 3 dni – 149 złotych. Gdy na takowy zdecydujemy się na okres od 30 do 60 dni, kwota spadnie do 99 złotych za dzień. To oczywiście nie jedyna możliwość, bo najtańsza wypożyczalnia samochodów Carent24 proponuje naprawdę szeroki wybór aut. Zdecydować możemy się kolejno na: Jeep Renegade, Seat Arona, Audi A4, Mini Cooper, Fiat 500, Ford Focus, Toyota Corolla, Fiat Tipo Wagon czy Toyota Yaris. W zależności od potrzeb i oczekiwań możemy przebierać w kolejnych modelach.

Jak wynająć auto z Carent24 i jakie zasady obowiązują w przypadku wynajmu?

Zasady wynajmu samochodu w Carent24 są bardzo proste. By skorzystać z ich oferty trzeba przedstawić dwa dokumenty – dowód osobisty i ważne prawo jazdy. Kierowca musi mieć jednak ukończone 20 lat i posiadać uprawnienia do prowadzenia przynajmniej od roku. Z kolei, by skorzystać z oferty samochodów Premium – 25 lat i przynajmniej 3letnie prawo jazdy. Samej rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. Za całość płaci się na miejscu lub przez Internet. A czas wynajmu auta liczony jest w oparciu o pełne doby, czyli równe 24 godziny.

Gdy chodzi zaś o zwrot auta, musimy pamiętać, że oddać je należy w takim samym stanie w jakim zostało ono przekazane. Pod uwagę trzeba wziąć zatem ilość paliwa, dokumenty, kompletne wyposażenie i umycie samochodu. Kiedy z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie tego zrobić, wynajmujący ma prawo zażądać podstawienia innego samochodu tej samej wielkości i jakości.

Z kolei wyjazdy poza granice kraju muszą być uzgadniane wcześniej. Takowe wymagają bowiem zgody ze strony wynajmującego. Z pewnością nie uzyskamy jej jednak na podróże objęte wojną oraz do Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii. Wiele innych kierunków jest jednak dozwolonych. Gdy mamy więc pilną potrzebę wynajęcia samochodu z pewnością warto z takiej oferty skorzystać. Mimo kilku zasad i wytycznych, wszystko można przedyskutować i ustalić odpowiadające wszystkim warunki.