Dlaczego coraz częściej państwo młodzi rezygnują z dużej imprezy? Mar05

Tagi

Podobne posty

Podziel się:

Dlaczego coraz częściej państwo młodzi rezygnują z dużej imprezy?

dj na wesele lubuskieCoraz częściej państwo młodzi rezygnują z dużej imprezy i DJ’a czy zespołu muzycznego. Organizują obiad w restauracji lub małe przyjęcie na które zapraszają tylko najbliższe im osoby. Być może przyczyną w wielu takich przypadkach jest po prostu oszczędność. Mniejsze wesele, to w końcu znacznie obniżone koszty. Bywa jednak, że takowego organizowane jest z zupełnie innych pobudek. Nie każdemu zależy bowiem na hucznym świętowaniu. Niektórzy wolą kameralne i spokojne uczczenie tego, że zmienili stan cywilny. Małe przyjęcia są domeną również tych, którzy na zamążpójście czy ożenek decydują się po raz kolejny. Pierwsze wesele w ich przypadku było zabawą do białego rana, a teraz wolą celebrować ten moment w bardziej spokojny i intymny sposób.

Dlaczego niektórzy decydują się na wesele bez muzyki?

To, że niektóre pary młode decydują się na małe przyjęcie nie oznacza, że wszystkie rezygnują z muzyki w jego trakcie. Brak jakiegokolwiek podkładu muzycznego jest preferowany raczej przez tych, którym zależy na szybkiej celebracji najważniejszego momentu w życiu. Obiad w restauracji po którym goście mają rozejść się do domów nie wymaga bowiem muzyki. W jego trakcie młodym zależy bardziej na rozmowie z rodziną czy powspominaniu i omówieniu wydarzeń dnia. Poza tym restauracje co do zasady nie mają nawet parkietu czy miejsca w którym choćby przez parę minut można było potańczyć. Wynajmowanie w takim przypadku zespołu jest więc zupełnie bez sensu.

Wesele bez muzyki?

Sprawy wyglądają zupełnie inaczej w przypadku małego przyjęcia. Kiedy państwo młodzi planują uroczystość trwającą kilka godzin, a w miejscu gdzie ma się ona odbyć jest choćby kawałek podłogi w którym można potańczyć, z całą pewnością warto zadbać o podkład muzyczny. Przeciągające się siedzenie przy stole, wielogodzinne rozmowy i całkowita cisza w tle zdecydowanie nie będą stanowiły atrakcyjnych elementów zabawy. Nasze przyjęcie weselne zamieni się w ten sposób w zwykłe imieniny, chrzciny lub komunię.

Oczywiście nie ma sensu wynajmować wieloosobowego zespołu, który nie dość że potrzebuje dużo miejsca do rozstawienia swojego sprzętu i muzyków, to jeszcze w większości przyzwyczajony jest do gry do białego rana. W takim przypadku o wiele korzystniejszą opcją jest wynajęcie DJ’a. Profesjonalista jest bowiem na tyle elastyczny, że z łatwością dostosuje się nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także liczby bawiących się osób.

DJ na wesele – Szczecin

dj na wesele SzczecinKiedy wiemy już, że chcemy wynająć DJ’a, najlepiej jest poszukać profesjonalisty ze swojej okolicy. Dzięki temu nie tylko nie będzie miał on większego problemu z dojazdem na miejsce przyjęcia, ale i my jesteśmy w stanie na tym zaoszczędzić. Przed podjęciem decyzji warto jednak zapoznać się z samą ofertą. A dokładnie z elementami i atrakcjami, które wybrany przez nas DJ może zapewnić.

Przykładowo DJ na wesele na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, a konkretnie  Dj darek zapewnia swym klientom między innymi niski dym, selfie mirror, napis love czy dekoracje sali. Takie atrakcje, zwłaszcza przy mniejszych przyjęciach, to kolejny plus. Mogą one bowiem wynagrodzić bardziej zabawowym gościom małą liczbę kompanów do tańca czy skrócony czas zabawy.

Wobec powyższych wysuwa się więc jeden wniosek – małe przyjęcie wcale nie musi być nudne i przewidywalne. Wręcz przeciwnie. Może okazać się, że taka decyzja była najlepszą, jaką mogliśmy podjąć.